HISZPANIA

Zakaz transferowy dla Atletico Madryt utrzymany!


01 CZERWCA 2017, 11:29


TAS
ATLETICO MADRYT
REAL MADRYT
ANTOINE GRIEZMANN
ALEXANDRE LACAZETTEFatalne wieści dla włodarzy Rojiblancos.

Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu poinformował, że zakaz transferowy nałożony na Atletico Madryt został podtrzymany, pomimo złożenia przez Hiszpanów wniosku apelacyjnego. Rojiblancos tym samym nie będą mogli rejestrować nowych piłkarzy aż do najbliższego zimowego okienka transferowego.

Przypomnijmy, że Atletico podobnie jak inny klub z Madrytu - Real, otrzymało tę karę za nieprawidłowości przy sprowadzaniu nieletnich zawodników. Królewscy jednak popełnili mniej tych przewinień i ich zakaz na transfery został skrócony już jakiś czas temu.

Informacja ta strasznie zaburzyła transferowe plany zespołu, który dotychczas swoje domowe mecze rozgrywał na Vincente Calderon, bowiem dogadano już przenosiny do stolicy Hiszpanii Alexandre'a Lacazette'a, którego w tym przypadku będzie można zarejestrować dopiero w styczniu.

Odejść z drużyny może natomiast Antoine Griezmann. Francuski napastnik z kolei łączony jest z Manchesterem United i jeżeli Czerwone Diabły zapłacą klauzulę jego wykupu, to Atletico Madryt nie będzie miało nic do powiedzenia.

 Ernest Chalimoniuk

Źródło:

atleticodemadrid.com


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI