EUROPA LEAGUE



Europa League

Losowanie eliminacji Ligi Europy [NA ŻYWO]
13:30 - Dziękujemy i zapraszamy w przyszłości na podobne relacje na żywo, które na pewno będziemy dla Was przeprowadzali.   13:25 - Jaga i Kolejorz pierwsze mecze rozegrają u siebie. Spotkania odbędą się w dniach 29 czerwca i 6 lipca.   13:20 - Oto wszystkie pary I rundy eliminacji Ligi Europy: The first fixtures of the first qualifying round draw are confirmed...#UELdraw pic.twitter.com/6uw5DLAiqE — UEFA Europa League (@EuropaLeague) 19 czerwca 2017 The second set of first qualifying round draw fixtures are confirmed...#UELdraw pic.twitter.com/KhfghACjaz — UEFA Europa League (@EuropaLeague) 19 czerwca 2017 The third set of #UEL first qualifying round draw fixtures are confirmed...#UELdraw pic.twitter.com/wBc9WjQYKZ — UEFA Europa League (@EuropaLeague) 19 czerwca 2017 The fourth set of #UEL first qualifying round draw fixtures are confirmed...#UELdraw pic.twitter.com/3IIDYhB5JX — UEFA Europa League (@EuropaLeague) 19 czerwca 2017 The fifth and final set of #UEL first qualifying round draw fixtures are confirmed...#UELdraw pic.twitter.com/KS8x6x8ElU — UEFA Europa League (@EuropaLeague) 19 czerwca 2017   13:15 - LECH POZNAŃ ZAGRA Z MACEDOŃSKIM FK PELISTER!   13:14 - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK ZAGRA Z GRUZIŃSKIM DINAMO BATUMI!   13:00 - Zaczynamy!   12:58 - Oto kluby, na które mogą trafić Lech Poznań i Jagiellonia Białystok: NK Siroki Brijeg (Bośnia i Hercegowina), CS Fola Esch (Luksemburg), FC Differdange (Luksemburg), Shkendija Tetovo (Macedonia), ND Gorica (Słowenia), Sutjeska Niksić (Czarnogóra), Pyunik Erywań (Armenia), Dunav Ruse (Bułgaria), Partizani Tirana (Albania), Mladost Lucani (Serbia), Shamrock Rovers (Irlandia), Flora Tallinn (Estonia), Chikhura Sachkhere (Gruzja), Lincoln Red Imps (Gibraltar), FK Jelgava (Łotwa), SJK Seinajoki (Finlandia), Cork City (Irlandia), Zeta Golubovci (Czarnogóra), B36 Torshavn (Wyspy Owcze), MFK Rużomberok (Słowacja), Derry City (Irlandia), FK Liepaja (Łotwa), Zaria Balti (Mołdawia), VPS Vaasa (Finlandia), Valur Reykjavik (Islandia), Vasas Budapeszt (Węgry), Atlantas Kłajpeda (Litwa), Suduva Marijampole (Litwa), SK Tirana (Albania), Gandzasar Kapan (Armenia), Torpedo Kutaisi (Gruzja), FK Trakai (Litwa), Tre Penne (San Marino), Bala Town (Walia), Dinamo Batumi (Gruzja), NSI Runavik (Wyspy Owcze), FC Balzan (Malta), Connah?s Quay (Walia), Bangor City (Walia), UE Santa Coloma (Andora), Progres Niederkorn (Luksemburg), Pelister Bitola (Macedonia), Folgore (San Marino), Floriana (Malta), Coleraine (Irlandia Płn.), Ballymena United (Irlandia Płn.), Sant Julia (Andora), KI Klaksvik (Wyspy Owcze), St Josephes (Gibraltar) oraz FC Prishtina (Kosowo).   12:55 - Przypomnijmy, że Jaga to wicemistrz Polski, natomiast Kolejorz zajął trzecie miejsce w ubiegłym sezonie Lotto Ekstraklasay.   12:50 - Losowanie rozpocznie się o godzinie 13:00. Dzisiaj poznamy rywala Lecha Poznań i Jagiellonii Białystok w I rundzie eliminacji Ligi Europy. Arka Gdynia rozpocznie zmagania od III fazy kwalifikacji, więc pozna swojego rywala dopiero 14 lipca.


19 CZERWCA 2017, 13:10

Manchester United - Celta Vigo: znamy składy

11 MAJA 2017, 20:00

Piękny gol Marcusa Rashforda [WIDEO]

05 MAJA 2017, 03:24

Celta Vigo - Manchester United: znamy składy

04 MAJA 2017, 20:02

Manchester United postawi wszystko na jedną kartę w Lidze Europy?

04 MAJA 2017, 14:00

Ajax Amsterdam - Olympique Lyon: znamy składy

03 MAJA 2017, 18:11

Jest diagnoza w sprawie urazu Zlatana Ibrahimovicia. Szwed nie zagra do końca sezonu

21 KWIETNIA 2017, 20:18

Losowanie par 1/2 finału Ligi Europy [NA ŻYWO]

21 KWIETNIA 2017, 12:40

Koszmarna kontuzja Zlatana Ibrahimovicia [WIDEO]

21 KWIETNIA 2017, 00:48