EUROPA LEAGUE



Europa League

Losowanie eliminacji Ligi Europy [NA ŻYWO]
13:30 - Dziękujemy i zapraszamy w przyszłości na podobne relacje na żywo, które na pewno będziemy dla Was przeprowadzali.   13:25 - Jaga i Kolejorz pierwsze mecze rozegrają u siebie. Spotkania odbędą się w dniach 29 czerwca i 6 lipca.   13:20 - Oto wszystkie pary I rundy eliminacji Ligi Europy: The first fixtures of the first qualifying round draw are confirmed...#UELdraw pic.twitter.com/6uw5DLAiqE — UEFA Europa League (@EuropaLeague) 19 czerwca 2017 The second set of first qualifying round draw fixtures are confirmed...#UELdraw pic.twitter.com/KhfghACjaz — UEFA Europa League (@EuropaLeague) 19 czerwca 2017 The third set of #UEL first qualifying round draw fixtures are confirmed...#UELdraw pic.twitter.com/wBc9WjQYKZ — UEFA Europa League (@EuropaLeague) 19 czerwca 2017 The fourth set of #UEL first qualifying round draw fixtures are confirmed...#UELdraw pic.twitter.com/3IIDYhB5JX — UEFA Europa League (@EuropaLeague) 19 czerwca 2017 The fifth and final set of #UEL first qualifying round draw fixtures are confirmed...#UELdraw pic.twitter.com/KS8x6x8ElU — UEFA Europa League (@EuropaLeague) 19 czerwca 2017   13:15 - LECH POZNAŃ ZAGRA Z MACEDOŃSKIM FK PELISTER!   13:14 - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK ZAGRA Z GRUZIŃSKIM DINAMO BATUMI!   13:00 - Zaczynamy!   12:58 - Oto kluby, na które mogą trafić Lech Poznań i Jagiellonia Białystok: NK Siroki Brijeg (Bośnia i Hercegowina), CS Fola Esch (Luksemburg), FC Differdange (Luksemburg), Shkendija Tetovo (Macedonia), ND Gorica (Słowenia), Sutjeska Niksić (Czarnogóra), Pyunik Erywań (Armenia), Dunav Ruse (Bułgaria), Partizani Tirana (Albania), Mladost Lucani (Serbia), Shamrock Rovers (Irlandia), Flora Tallinn (Estonia), Chikhura Sachkhere (Gruzja), Lincoln Red Imps (Gibraltar), FK Jelgava (Łotwa), SJK Seinajoki (Finlandia), Cork City (Irlandia), Zeta Golubovci (Czarnogóra), B36 Torshavn (Wyspy Owcze), MFK Rużomberok (Słowacja), Derry City (Irlandia), FK Liepaja (Łotwa), Zaria Balti (Mołdawia), VPS Vaasa (Finlandia), Valur Reykjavik (Islandia), Vasas Budapeszt (Węgry), Atlantas Kłajpeda (Litwa), Suduva Marijampole (Litwa), SK Tirana (Albania), Gandzasar Kapan (Armenia), Torpedo Kutaisi (Gruzja), FK Trakai (Litwa), Tre Penne (San Marino), Bala Town (Walia), Dinamo Batumi (Gruzja), NSI Runavik (Wyspy Owcze), FC Balzan (Malta), Connah?s Quay (Walia), Bangor City (Walia), UE Santa Coloma (Andora), Progres Niederkorn (Luksemburg), Pelister Bitola (Macedonia), Folgore (San Marino), Floriana (Malta), Coleraine (Irlandia Płn.), Ballymena United (Irlandia Płn.), Sant Julia (Andora), KI Klaksvik (Wyspy Owcze), St Josephes (Gibraltar) oraz FC Prishtina (Kosowo).   12:55 - Przypomnijmy, że Jaga to wicemistrz Polski, natomiast Kolejorz zajął trzecie miejsce w ubiegłym sezonie Lotto Ekstraklasay.   12:50 - Losowanie rozpocznie się o godzinie 13:00. Dzisiaj poznamy rywala Lecha Poznań i Jagiellonii Białystok w I rundzie eliminacji Ligi Europy. Arka Gdynia rozpocznie zmagania od III fazy kwalifikacji, więc pozna swojego rywala dopiero 14 lipca.


19 CZERWCA 2017, 13:10

WIDEO






Europa League

Losowanie par 1/2 finału Ligi Europy [NA ŻYWO]
13:23 - Dziękujemy i zapraszamy w przyszłości na podobne relacje na żywo, które na pewno będziemy dla Was przeprowadzali.   13:22 - Pierwsze mecze półfinałów Ligi Europy odbędą się 4 maja. Rewanże zostaną rozegrane tydzień później.   13:20 - Tak to wszystko wygląda: ⚽️The official result of the #UELdraw! ⚽️Reaction ➡️ https://t.co/1F6yFGexzJ pic.twitter.com/ewNoUGOwJX — UEFA Europa League (@EuropaLeague) 21 kwietnia 2017   13:17 - CELTA VIGO ZAGRA Z MANCHESTEREM UNITED!   13:16 - AJAX AMSTERDAM ZAGRA Z OLYMPIQUE LYON!   13:12 - Losowanie poprowadzi 96-krotny reprezentant Szwecji grający w przeszłości m.in. w Bayernie Monachium, Patrik Andersson.   13:00 - Zaczynamy!   12:57 - Manchester United spośród tej czwórki jest zdecydowanie najbardziej utytułowanym klubem. Czerwone Diabły trzykrotnie wygrywały Ligę Mistrzów, a na podwórku krajowym 20 razy sięgnęły po mistrzostwo Anglii.   12:54 - Celta Vigo po raz pierwszy w historii zagra w najlepszej czwórce europejskich rozgrywek.   12:50 - Finał tegorocznej edycji Ligi Europy odbędzie się 24 maja 2017 roku o godzinie 21:05 na Friends Arenie w Sztokholmie.   12:45 - W półfinale Ligi Europy zagra tylko jeden Polak - Maciej Rybus, który reprezentuje barwy Olympique Lyon.   12:40 - Losowanie rozpocznie się o godzinie 13:00. Oto wszyscy półfinaliści: Manchester United, Ajax Amsterdam, Olympique Lyon i Celta Vigo.


21 KWIETNIA 2017, 12:40

UEFA wykluczyła Olympique Lyon i Besiktas z europejskich pucharów!

19 KWIETNIA 2017, 18:53

Anderlecht - Manchester United 1:1 [WIDEO]

13 KWIETNIA 2017, 22:53

Zadyma kibiców opóźniła mecz Olympique Lyon - Besiktas [WIDEO]

13 KWIETNIA 2017, 22:19

Anderlecht - Manchester United: znamy składy

13 KWIETNIA 2017, 19:52

Dele Alli został surowo ukarany za brutalny faul

24 MARCA 2017, 23:39

Losowanie par 1/4 finału Ligi Europy na żywo!

17 MARCA 2017, 12:47

Ashley Young podaje... banana do Marcosa Rojo! [WIDEO]

16 MARCA 2017, 23:46

Lacazette znów zachwycił [WIDEO]

09 MARCA 2017, 23:53