TRANSFERY

Oficjalnie: Bartosz Klebaniuk bramkarzem Pogoni Szczecin


16 CZERWCA 2021, 13:47


BARTOSZ KLEBANIUK
POGOŃ SZCZECIN
POGOŃ SIEDLCE
EKSTRAKLASA
POLSKA
TRANSFERY19-letni Bartosz Klebaniuk przeszedł na zasadzie transferu definitywnego z Pogoni Siedlce do Pogoni Szczecin. Z Dumą Pomorza związał się 4-letnią umową.

Klebaniuk urodził się 3 kwietnia 2002 roku w Białej Podlaskiej. Jest wychowankiem miejscowego TOP-u 54, skąd przed sezonem 2018/19 przeniósł się do Orląt Radzyń Podlaski. W wieku 17 lat zadebiutował w III lidze, a w grudniu 2020 roku został zawodnikiem II-ligowej Pogoni Siedlce. W zakończonej już kampanii był wiosną podstawowym bramkarzem siedlczan i rozegrał 14 meczów w drugiej lidze.

- Obserwowaliśmy Bartka od pewnego czasu - mówi szef pionu sportowego Pogoni Szczecin, Dariusz Adamczuk. - Ma bardzo duży potencjał, rozwija się, a my mamy na niego plan. Jestem przekonany, że podjął bardzo dobrą decyzję i w przyszłości jego gra da kibicom mnóstwo radości. Chciałbym również podziękować prezesowi Pogoni Siedlce Rafałowi Maletce za zaufanie i bardzo dobrą współpracę przy przeprowadzaniu tego transferu - dodaje.

Młody golkiper rozpocznie przygotowania do nowego sezonu z Pogonią. Weźmie też udział w zgrupowaniu Portowców w Opalenicy. Następnie klub planuje wypożyczyć go powrotnie do Pogoni Siedlce na kampanię 2021/22.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

News: pogonszczecin.pl | Fot. Pogoń Szczecin


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI