TRANSFERY

Oficjalnie: Alberto Toril snajperem Piasta Gliwice


10 CZERWCA 2021, 13:32


ALBERTO TORIL
PIAST GLIWICE
REAL MURCIA
EKSTRAKLASA
POLSKA
HISZPANIA
TRANSFERYPiast Gliwice poinformował o pozyskaniu Alberto Torila, który może zastąpić Jakuba Świerczoka lub być jego zmiennikiem/partnerem w ataku. 24-letni środkowy napastnik podpisał kontrakt, który związał go z popularnymi Niebiesko-Czerwonymi do 30 czerwca 2024 roku.

Alberto Toril to środkowy napastnik, który może też grać na lewym skrzydle. W zakończonym niedawno sezonie w barwach Realu Murcia rozegrał 20 meczów, w których zdobył dziewięć bramek. W przeszłości długo był związany z RCD Mallorca, która wypożyczała go do takich klubów jak Sestao River czy Area Club.

- Piast to klub, który od dłuższego czasu jest poukładany i wykonuje dobrą robotę. Wykazywał duże zainteresowanie moją osobą i to ułatwiło mi podjęcie decyzji o przyjściu tutaj - powiedział Alberto Toril po podpisaniu kontraktu.

- Cieszymy się, że Alberto Toril dołączył do naszego zespołu. Wzmocni on nie tylko konkurencję w ataku, ale miejmy nadzieję, iż będzie strzelcem wielu bramek dla naszej drużyny - powiedział Grzegorz Bednarski, prezes Piasta Gliwice.

Aktualizacja: Piast Gliwice niespodziewanie ma także wykupić wypożyczonego Jakuba Świerczoka z Łudogorca Razgrad. Właśnie rozpoczęły się procedury transferowe. Co ciekawe, niewykluczone jest to, że po zbliżającym się turnieju EURO 2020/2021 Piastunki jednak sprzedadzą swojego snajpera z zyskiem.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

News: piast-gliwice.eu | Fot. Piast Gliwice


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI