TRANSFERY

Oficjalnie: Ariel Mosór oraz Miguel Munoz w Piaście Gliwice


09 CZERWCA 2021, 14:33


ARIEL MOSÓR
MIGUEL MUNOZ
PIAST GLIWICE
LEGIA WARSZAWA
EKSTRAKLASA
TRANSFERYPiastunki przeprowadziły dwie interesujące transakcje.

Piast Gliwice za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej poinformował o pozyskaniu na zasadzie transferu definitywnego za 25 tysięcy euro Ariela Mosóra z Legii Warszawa (kontrakt do 2024 roku) oraz w formie darmowej operacji Miguela Muñoza z Realu Murcia (umowa do 2023 roku).

Ariel Mosór urodził się w Katowicach, ale swoją przygodę z piłką rozpoczynał w Unii Warszawa. W 2018 roku przeszedł do Legii, gdzie występował w zespołach młodzieżowych i drugiej drużynie Wojskowych. W 2020 roku wystąpił w dwóch spotkaniach Ekstraklasy. Młody stoper ma za sobą także występy w młodzieżowych reprezentacjach narodowych. Grał w kadrach Biało-Czerwonych od U-15 do U-19. Powoływany był również do zespołu do lat 21, gdzie czeka jeszcze na swój premierowy mecz.

Miguel Muñoz także jest środkowym obrońcą. Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w ekipach młodzieżowych Deportivo La Coruña. Następnie reprezentował barwy takich klubów jak Silva SD, Deportivo Alaves B, UD Sanse, AD Union Adame czy Real Murcia. W zakończonym niedawno sezonie zanotował 21 występów na poziomie Segunda Division B.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

News: piast-gliwice.eu | Fot. Piast Gliwice


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI