TRANSFERY

Oficjalnie: Mahir Emreli zawodnikiem Legii Warszawa


08 CZERWCA 2021, 21:35


MAHIR EMRELI
LEGIA WARSZAWA
QARABAG FK
PKO EKSTRAKLASA
AZERBEJDŻAN
TRANSFERYReprezentant Azerbejdżanu oraz pięciokrotny mistrz kraju Mahir Emreli podpisał z Legią Warszawa kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia.

23-letni Mahir Emreli jest pięciokrotnym mistrzem Azerbejdżanu z Karabachem Agdam i byłym królem strzelców tamtejszej ligi. W reprezentacji kraju rozegrał 26 meczów i zdobył cztery bramki. Zawodnik posiada również bogate doświadczenie w grze w fazach grupowych Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy (50 meczów na arenie międzynarodowej).

- Najważniejszy powód, dla którego przyszedłem do Legii, to regularna walka o tytuł i chęć rozwoju klubu, dzięki grze w europejskich pucharach. Polska liga jest lepsza niż azerska i wiem, że występując w niej poprawię swoje umiejętności. Mam wielką chęć już dołączyć do kolegów na treningu - mówi nowy napastnik zespołu Mistrza Polski.

- Po długich, kilkumiesięcznych rozmowach i negocjacjach, cieszę się, że Mahir dołączy do naszej drużyny. Jest piłkarzem, który pod względem technicznym, zrozumienia gry i dążenia do strzelania goli, będzie pasował do naszego zespołu. Liczę na jego doświadczenie międzynarodowe, które pomoże nam dotrzeć do europejskich rozgrywek - mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa, Radosław Kucharski.

Mahir w 32 spotkaniach minionej kampanii zdobył aż 22 bramki, a do tego dołożył 5 asyst. Emreli będzie występował w Legii Warszawa z numerem "11".

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

News: legia.com | Fot. Legia Warszawa


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI