TRANSFERY

Oficjalnie: MKS Sandecja Nowy Sącz sprowadza Jakuba Wawszczyka


07 CZERWCA 2021, 16:11


JAKUB WAWSZCZYK
MKS SANDECJA NOWY SĄCZ
ARKA GDYNIA
FORTUNA 1 LIGA
TRANSFERY23-letni obrońca urodzony w Lipnie zasilił szeregi pierwszoligowego zespołu. Jakub Wawszczyk podpisał roczną umowę z opcją przedłużenia o kolejnych dwanaście miesięcy.

Jakub Wawszczyk rozpoczynał swoją przygodę z futbolem w młodzieżowych zespołach Mień Lipno, po czym zasilił szeregi juniorów Zawiszy Bydgoszcz. Od rundy wiosennej sezonu 2014/2015 bronił barw Arki Gdynia, najpierw w drużynie młodzieżowej, a następnie w rezerwach tego klubu.

W seniorskiej piłce ma na swoim koncie występy w trzecioligowym KS Chwaszczyno czy KP Starogard Gdański oraz drugoligowym Radomiaku Radom. W kampanii 2019/2020 powrócił do Arki Gdynia, gdzie rozegrał czternaście spotkań na poziomie Ekstraklasy i po spadku do Fortuna 1 Ligi pozostał w Gdyni.

- Podpisanie umowy z Jakubiem Wawszczykiem to dobry krok na chwilę obecną oraz przyszłość. Plusem Jakuba jest to, że ma na swoim koncie występy zarówno w Ekstraklasie, Fortuna 1 lidze, jak i drugiej lidze. Kuba z pewnością wzmocni rywalizację w bloku defensywnym i wierzymy, że stanie się pewnym punktem naszego zespołu - powiedział Miłosz Jańczyk, prokurent Sandecji Nowy Sącz.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

News: sandecja.pl | Fot. MKS Sandecja Nowy Sącz


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI