TRANSFERY

Oficjalnie: Widzew Łódź wykupił Jakuba Wrąbla


01 CZERWCA 2021, 14:13


JAKUB WRĄBEL
WIDZEW ŁÓDŹ
WISŁA PŁOCK
FORTUNA 1 LIGA
PKO EKSTRAKLASA
TRANSFERYWidzew Łódź skorzystał z opcji pierwokupu, którą zawarto w umowie z Wisłą Płock o wypożyczeniu 24-letniego bramkarza. W związku z tym Jakub Wrąbel przez najbliższe dwa lata będzie zawodnikiem Widzewa Łódź.

Jakub Wrąbel wystąpił wiosną w 15 meczach Widzewa Łódź. Dał się poznać z pewnych interwencji i dobrej gry na przedpolu. W trakcie rundy wiosennej golkiper zanotował serię 387 minut bez straty gola, a w meczu z Resovią obronił strzał z rzutu karnego. - Zdecydowaliśmy się, by wykupić Kubę z Wisły Płock, bo był silnym punktem zespołu w trakcie rundy wiosennej. Swoją postawą udowodnił, że jest zawodnikiem, wokół którego można budować drużynę na nowy sezon - powiedział Piotr Szor, pełniący obowiązki prezesa Widzewa Łódź.

Umowa Jakub Wrąbla z łódzkim klubem będzie obowiązywać do czerwca 2023 roku. - Bardzo się cieszę, że udało się dopiąć szczegóły i zostaję w Widzewie na dłużej. Czuję się bardzo dobrze w "Sercu Łodzi" i lubię atmosferę tego miejsca. Będę starał się cały czas pokazywać się z jak najlepszej strony na boisku. Na początku musiałem nauczyć się współpracy z kolegami z zespołu, ale udało mi się zachować w tej rundzie osiem czystych kont w meczach i trzeba nadal iść tą drogą, czyli pracować na treningach, żeby nasza gra obronna była na najwyższym poziomie - powiedział 24-letni bramkarz Widzewa Łódź.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

News: widzew.com | Fot. RTS Widzew Łódź


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI