NIEMCY

Oficjalnie: Julian Nagelsmann zostanie nowym trenerem Bayernu Monachium


27 KWIETNIA 2021, 13:02


JULIAN NAGELSMANN
BAYERN MONACHIUM
RB LIPSK
TSG HOFFENHEIM
BUNDESLIGA
NIEMCYTym samym Bayern Monachium pobije rekord kwoty zapłaconej za trenera, bowiem wyłoży za tego szkoleniowca aż 15-25 mln euro, a sam menedżer podpisze kontrakt ważny do 2026 roku, który wejdzie w życie po tej kampanii.

Julian Nagelsmann już od kilku lat jest gorącym nazwiskiem na rynku trenerskim. Niemiec pomimo swojego młodego wieku (33 lata) pokazał się już z dobrej strony zdobywając z Hoffenheim czwarte, a później trzecie miejsce w kolejno sezonie 2016/17 oraz 2017/18. Po kampanii 2018/19 przeszedł do RB Lipsk, gdzie w pierwszym sezonie wywalczył trzecią pozycję oraz dostał się do półfinału Champions League.

W aktualnej kampanii walczy o mistrzostwo Niemiec oraz Puchar Niemiec (obecnie półfinał). Nagelsmann poza dobrymi wynikami wywołał zaskoczenie przez nowoczesne metody szkoleniowe m.in. wykorzystując drony. Plotki o dołączeniu Niemca do Bayernu krążyły już od kilku dni, a spowodowane to było przede wszystkim faktem rezygnacji Hansiego Flicka z prowadzenia bawarskiego zespołu po zakończeniu aktualnego sezonu (najpewniej na rzecz kadry Niemiec).

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Oskar Stachyra

Źródło:

News: fcbayern.com | Fot. TSG Hoffenheim


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI