
Oficjalnie: FC Cincinnati pozyskało Luciano Acostę
26-latek ponownie będzie występował w Major League Soccer.
FC Cincinnati za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej poinformowało o pozyskaniu na zasadzie transferu definitywnego Luciano Acosty z Atlasu Guadalajara. Ofensywny pomocnik po pozytywnym przejściu testów medycznych związał się z nowym pracodawcą kontraktem obowiązującym do 31 grudnia 2023 roku. Playmaker kiedyś był bliski przejścia do PSG.
Kwota tej transakcji wyniosła około 2,75 mln euro. Mierzący 160 centymetrów Argentyńczyk przywdziewał koszulkę meksykańskiego zespołu od stycznia 2020 roku, kiedy to trafił do Atlasu Guadalajara w formie darmowej transakcji z DC United. Wcześniej grał jeszcze dla Boca Juniors oraz Club Estudiantes de La Plata.
Luciano Acosta w 23 spotkaniach aktualnej kampanii strzelił 2 bramki i zanotował 1 asystę. Portal "Transfermarkt.de" wycenia go na 4 miliony euro.
No. 11 freshly pressed on our new Dynamic Kit 🔥 @LuchoAcosta94
— FC Cincinnati (@fccincinnati) March 18, 2021
➡️ https://t.co/th9jghISaV pic.twitter.com/Dhqge8uqOp
➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸
➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍
➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦
KOMENTARZE