TRANSFERY

Oficjalnie: Miranda wrócił do Sao Paulo FC


17 MARCA 2021, 14:59


MIRANDA
SAO PAULO FC
JIANGSU SUNING FC
INTER MEDIOLAN
ATLETICO MADRYT
TRANSFERY36-latek po prawie dziesięciu latach znów założy strój Trójkolorowych.

Sao Paulo FC za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej poinformowało o pozyskaniu na zasadzie wolnego transferu Mirandy z Jiangsu Suning FC. Środkowy obrońca po pozytywnym przejściu testów medycznych podpisał z nowym-starym pracodawcą kontrakt ważny do 31 grudnia 2022 roku.

To kolejny rozdział w karierze stopera, który będzie związany z drużyną Trójkolorowych, bowiem doświadczony defensor przywdziewał już koszulkę Sao Paulo FC w latach 2006-2011. 58-krotny reprezentant Brazylii w swoim CV posiada także takie kluby jak Inter Mediolan, Atletico Madryt, FC Sochaux czy Coritiba FC.

Miranda w 19 spotkaniach poprzedniej kampanii strzelił 1 gola i zaliczył tyle samo asyst. Portal "Transfermarkt.de" wycenia go na 300 tysięcy euro. Jiangsu FC (wcześniej Jiangsu Suning FC) ostatnio zbankrutowało oraz zaprzestało działalności wypisując się tym samym z piłkarskiej mapy Chin.

Do Sao Paulo FC dołączył również Luis Manuel Orejuela - kolumbijski prawy obrońca - który przyszedł za mniej więcej 2 mln euro z Cruzeiro.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

News: saopaulofc.net | Fot. Inter Mediolan


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI