TRANSFERY

Oficjalnie: Jakub Łukowski przeprowadził się do Korony Kielce


27 LUTY 2021, 13:20


JAKUB ŁUKOWSKI
KORONA KIELCE
MIEDŹ LEGNICA
WISŁA PŁOCK
FORTUNA 1 LIGA
TRANSFERYJakub Łukowski został nowym zawodnikiem Korony. Piłkarz związał się z kieleckim klubem półrocznym kontraktem z możliwością przedłużenia o dwanaście miesięcy - czytamy na oficjalnej stronie internetowej Scyzorów.

Łukowski jest wychowankiem Zawiszy Bydgoszcz, w którym grał do czerwca 2016 roku. Później został piłkarzem Wisły Płock, z której od razu został wypożyczony do Olimpii Grudziądz. Po roku wrócił do Płocka i spędził tam dwa sezony.

W lipcu 2019 roku znów został zawodnikiem Olimpii Grudziądz, ale spędził tam zaledwie dwa miesiące, bo pod koniec sierpnia został wykupiony przez Miedź Legnica. W klubie z województwa dolnośląskiego grał przez ostatnie półtora roku, występując w 40 meczach i zdobywając w nich 5 goli na poziomie pierwszej ligi.

- Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłem. Trenera Bartoszka znam już z Zawiszy Bydgoszcz dlatego wie na co mnie stać. Chcę pokazać się przed kibicami i wierzę w to, że będziemy walczyć o baraże - powiedział Jakub Łukowski.

Skrzydłowy na boiskach Ekstraklasy rozegrał 42 spotkania (2 gole oraz 1 asysta). Korona Kielce aktualnie po spadku z elity gra w Fortuna 1 Lidze.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

News: korona-kielce.pl | Fot. Korona Kielce


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI