TRANSFERY

Oficjalnie: Kacper Myszogląd nabytkiem Stali Rzeszów


25 LUTY 2021, 14:43


KACPER MYSZOGLĄD
STAL RZESZÓW
WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA
WISŁA KRAKÓW
POLSKA18-letni Kacper Myszogląd został nowym zawodnikiem Stali Rzeszów. Utalentowany, grający na ofensywnych pozycjach młodzieżowiec, zostanie jednocześnie wypożyczony do klubu partnerskiego Biało-Niebieskich, czyli Wólczanki Wólka Pełkińska - czytamy na oficjalnej stronie internetowej oraz Twitterze drugoligowca.

Kacper Myszogląd jest wychowankiem Witowa Mszana Górna. Następnie reprezentował barwy AP 21 Kraków, z której przeniósł się do Wisły Kraków. W barwach Białej Gwiazdy przeszedł drogę od trampkarza starszego do juniora starszego, reprezentując przy tym krakowian w Centralnych Ligach Juniorów we wszystkich kategoriach wiekowych. W ostatnim sezonie CLJ U-18 wystąpił w 16 meczach, w których zdobył 3 bramki.

- Kacper Myszogląd to kolejny młody zawodnik, który wpadł nam w oko podczas okresu przygotowawczego. Został zauważony przez trenerów Stali Rzeszów i polecony do nas. Ten młody zawodnik cechuje się bardzo dobrym wyszkoleniem technicznym i niezłą dojrzałością piłkarską. Cieszę się, że trafił do nas. Na pewno podniesie rywalizację na pozycji skrzydłowego i mam nadzieję, że zwiększy jakość - powiedział Marcin Wołowiec, szkoleniowiec Wólczanki Wólka Pełkińska.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

News: stalrzeszow.pl | Fot. Stal Rzeszów


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI