TRANSFERY

Oficjalnie: Kacper Andrzejewski wzmocnieniem Miedzi Legnica


25 LUTY 2021, 12:53


KACPER ANDRZEJEWSKI
MKS MIEDŹ LEGNICA
KKS LECH POZNAŃ
FORTUNA 1 LIGA
TRANSFERY19-letni defensywny pomocnik Kacper Andrzejewski dołączył do Miedzi Legnica. Z klubem związał się 3,5-letnim kontraktem - czytamy na oficjalnej stronie internetowej pierwszoligowego klubu.

Andrzejewski piłkarską karierę rozpoczął w Sparcie Konin, z której trafił do miejscowego Górnika. Tam wypatrzony został przez skautów poznańskiego Lecha, z którym związany był od sezonu 2014/2015. Defensywny pomocnik, mogący występować również w obronie, ma za sobą debiut w reprezentacji Polski do lat 19. Natomiast przygodę z seniorską piłką rozpoczął wiosną 2018 roku. W obecnym sezonie zanotował 10 występów w drugiej lidze oraz spotkanie na szczeblu centralnym Fortuna Pucharu Polski w barwach Lecha Poznań II.

Młodzieżowiec w ostatnich tygodniach testowany był przez sztab szkoleniowy Miedzi. Wypadł pozytywnie i przekonał do siebie trenerów. Do Miedzi przechodzi na zasadzie transferu definitywnego. Z legnickim klubem związał się 3,5-letnią umową obowiązującą aż do 30 czerwca 2024 roku.

- Bardzo się cieszę z tego transferu, bo jest to kolejny etap w moim życiu, w którym idę do przodu. Każdego dnia, na każdym treningu będę dążył do tego, by stawać się lepszym piłkarzem. Moim celem jest jak najszybszy debiut. Teraz skupiam się tylko na ciężkiej pracy, czekając na swoją szansę - powiedział po podpisaniu kontraktu Kacper Andrzejewski.

Aktualizacja: Co ciekawe, Lech Poznań podał odmienną informację niż Miedź Legnica o tym transferze, bowiem poinformował o półrocznym wypożyczeniu. Wydaje się, że po prostu po tej kampanii (wtedy wygaśnie kontrakt zawodnika z Kolejorzem) defensywny pomocnik za darmo przejdzie do Miedzianki i parafuje z nią pełnoprawną umowę do 30 czerwca 2024 roku.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

News: miedzlegnica.eu | MKS Miedź Legnica


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI