TRANSFERY

Oficjalnie: Wisła Płock sięgnęła po Kristiana Vallo


22 LUTY 2021, 15:52


KRISTIAN VALLO
WISŁA PŁOCK
MSK ŻILINA
EKSTRAKLASA
POLSKA
SŁOWACJA
TRANSFERYNowym piłkarzem Wisły Płock został 22-letni Kristian Vallo. Prawy obrońca ze Słowacji został wypożyczony z MSK Żilina do końca sezonu 2020/2021, a w umowie transferu czasowego zawarta została także opcja pierwokupu zawodnika - czytamy na oficjalnej stronie internetowej ekstraklasowego klubu.

22-letni Kristian Vallo, który występuje na prawej stronie defensywy, jest wychowankiem rodzimej ekipy MSK Żilina, gdzie stawiał pierwsze piłkarskie kroki i przechodził przez kolejne szczeble wiekowe. Tak więc przeprowadzka do Polski będzie dla młodzieżowego reprezentanta Słowacji premierowym zagranicznym transferem. Wybór padł na Wisłę Płock, która wiąże z nim spore nadzieje.

- Temat wzmocnienia prawej strony defensywy przewijał się w naszym klubie od jakiegoś czasu. Na tej pozycji potrzebowaliśmy większej rywalizacji, stąd też wypożyczenie z opcją pierwokupu Kristiana Vallo z MSK Żilina. Zależało nam na tym, żeby pozyskać ofensywnie usposobionego bocznego obrońcę i Kristian idealnie wpisuje się w ten profil. Warto też wspomnieć, że wielokrotnie reprezentował Słowację na arenie międzynarodowej, jako zawodnik kadr młodzieżowych. Cieszymy się, że Vallo dołączył do Wisły Płock i liczymy na jego dobre wystepy - powiedział Paweł Magdoń, dyrektor sportowy Wisły Płock.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

News: wisla-plock.pl | Fot. Wisła Płock SA


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI