TRANSFERY

Oficjalnie: Kacper Gach wypożyczony przez Widzew Łódź


19 LUTY 2021, 16:56


KACPER GACH
RTS WIDZEW ŁÓDŹ
TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA
1 LIGA
POLSKA
TRANSFERYWidzew Łódź pozyskał piątego nowego zawodnika podczas zimowego okna transferowego. Jest nim lewy obrońca Kacper Gach z Podbeskidzia Bielsko-Biała - czytamy na oficjalnej stronie internetowej pierwszoligowego klubu.

22-letni piłkarz jest wychowankiem drużyny z Bielska-Białej, w której spędził całą swoją dotychczasową karierę. Pochodzący z Międzybrodzia Bialskiego Kacper Gach najpierw występował w zespole juniorów Podbeskidzia, z którym wywalczył awans do Centralnej Ligi Juniorów.

W pierwszym zespole Górali zaczął pojawiać się na treningach jeszcze za trenera Roberta Podolińskiego, gdy Podbeskidzie grało w Ekstraklasie. Oficjalnie zadebiutował w dorosłej drużynie bielszczan na koniec sezonu 2017/2018, wchodząc na boisko w końcówce meczu pierwszej ligi ze Stalą w Mielcu.

W kolejnym sezonie wiosną 2019 roku Kacper Gach wywalczył miejsce w podstawowym składzie Podbeskidzia. Wtedy rozegrał 8 meczów w pełnym wymiarze czasowym w pierwszej lidze, a w następnej kampanii zagrał w 18 spotkaniach i strzelił 1 gola. Na koniec sezonu świętował z kolegami z drużyny awans do prestiżowej PKO BP Ekstraklasy.

Jesienią ubiegłego roku, już na murawach Ekstraklasy, nowy obrońca Widzewa Łódź zaliczył 12 występów w barwach Podbeskidzia - wszystkie w wyjściowej jedenastce, z czego 11 w pełnym wymiarze czasowym. Teraz ponownie będzie występował na boiskach pierwszej ligi. Kacper Gach przeszedł do Widzewa Łódź z Podbeskidzia na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu z opcją pierwokupu.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

News: widzew.com | Fot. RTS Widzew Łódź


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI