TRANSFERY

Oficjalnie: Legia Warszawa sprowadza Jasura Yakshibaeva


13 LUTY 2021, 16:35


JASUR YAKSHIBAEV
LEGIA WARSZAWA
SZACHTIOR SOLIGORSK
PKO EKSTRAKLASA
TRANSFERYReprezentant Uzbekistanu Jasur Yakshibaev parafował z Legią Warszawa umowę obowiązującą do 30 czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia. W ekipie mistrza Polski będzie występował z numerem "7" na koszulce - czytamy na stronie internetowej stołecznego klubu.

23-letni Jasur Yakshibaev jest aktualnym czempionem Białorusi z Szachtiorem Soligorsk (był tam wypożyczony) i wicekrólem strzelców tamtejszej ligi (16 bramek). W reprezentacji swojego kraju rozegrał trzy mecze. Do Legii przechodzi za 300 tys. euro z najbardziej utytułowanego uzbeckiego klubu Pakthatora Taszkient.

- W zeszłym roku na Białorusi grałem jako napastnik. Bardzo dobrze czuję się w napadzie. Preferuję ofensywne podejście do futbolu. Poprzez YouTube wiele dowiedziałem się o Legii. Wiem, że występowaliście w Lidze Mistrzów UEFA, są tu wspaniali kibice i panuje świetna atmosfera - mówi Jasur Yakshibaev.

Kontrakt nowego zawodnika z Legią Warszawa obowiązuje przez 2,5 roku i zawiera także ewentualną opcję przedłużenia. Jest on skrzydłowym lub napastnikiem.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

legia.com


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI