TRANSFERY

Oficjalnie: Marcin Budziński wzmocnił Cracovię II


06 LUTY 2021, 14:06


MARCIN BUDZIŃSKI
CRACOVIA
RADOMIAK RADOM
ARKA GDYNIA
MELBOURNE CITY FC
POLSKAPodczas zbliżającej się rundy wiosennej zespół Cracovii II wzmocni postać doskonale znana wszystkim kibicom Pasów. Kontrakt z rezerwami ekstraklasowego klubu podpisał Marcin Budziński, który wiąże się ponownie z tym zespołem do końca czerwca 2021 roku - czytamy na oficjalnej stronie internetowej i mediach społecznościowych Cracovii.

Popularny Budzik powraca do najstarszego klubu sportowego w Polsce po półtorarocznej nieobecności. Podczas minionych miesięcy reprezentował kolejno barwy Arki Gdynia oraz Radomiaka Radom. W Pasach spędził wcześniej siedem lat z roczną przerwą na występy w australijskim Melbourne City FC. Przez ten czas rozegrał 183 spotkania, w których zdobył 25 bramek oraz zaliczył 24 asysty.

Cracovia II występuje w trzeciej lidze i walczy o utrzymanie (obecnie zajmuje dopiero szesnaste miejsce w tabeli grupy IV). Niewykluczone, że ofensywny pomocnik po dobrych spotkaniach w rezerwach przeniesie się do prowadzonej przez Michała Probierza pierwszej drużyny Pasów.

- Odbudować się w takim miejscu to dla mnie wielki plus. Postaram się pomóc zespołowi utrzymać się na tym poziomie rozgrywkowym. Wiele lat tutaj spędziłem, spędziłem piękne chwile. Mam nadzieję, że taki powrót przyniesie obustronne korzyści - powiedział klubowym mediom Marcin Budziński.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

cracovia.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI