TRANSFERY

Oficjalnie: Zagłębie Sosnowiec pozyskało Michała Masłowskiego


30 STYCZNIA 2021, 12:50


MICHAŁ MASŁOWSKI
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
GORICA
FORTUNA 1 LIGA
CHORWACJA
TRANSFERYMichał Masłowski podpisał kontrakt z Zagłębiem. Z sosnowieckim klubem Michał związał się umową na pół roku z opcją przedłużenia jej o rok i kolejny rok.

Michał Masłowski to postać doskonale znana w polskiej ekstraklasie, w barwach Zawiszy Bydgoszcz, Legii Warszawa (zapłaciła za niego 800 tysięcy euro) i Piasta Gliwice rozegrał łącznie 87 spotkań ligowych i strzelił 11 bramek. Ten wychowanek Strzelinianki Strzelin występował także w Lechii Dzierżoniów. W ostatnim okresie Masłowski grał w Chorwacji w zespole HNK Gorica.

- Rzeczywiście, ostatnie 3 lata spędziłem w Chorwacji, a teraz jestem w Sosnowcu, z czego bardzo się cieszę - zaznacza nowy piłkarz sosnowieckiego klubu, który wiedzę o ekipie Zagłębia czerpał od swojego ojca.

- Zagłębie to klub o bogatej tradycji. Pochodzę z Dolnego Śląska i tata wpajał mi wiedzę o polskich klubach, o Sosnowcu. Stąd moja znajomość Zagłębia. Ostatnie kilka miesięcy leczyłem się, jestem już do treningu, ale potrzebuję wprowadzenia. Niebawem czekają mnie treningi na full. Co mogę obiecać kibicom Zagłębia? Na pewno nieustępliwość, wszechstronność, bo mogę grać na różnych pozycjach, zarówno ofensywnych, jak i defensywnych. Mogę też obiecać dużo walki, moim atutem jest na pewno obycie boiskowe - dodaje na koniec popularny Masło, który - co jest zrozumiałe - jeszcze nie zagra w sparingu z Widzewem.

Warto nadmienić, że Michał Masłowski jest trzykrotnym reprezentantem Polski.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

zaglebie.eu | Fot. Piast Gliwice


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI