TRANSFERY

West Ham United sprowadzi Jessego Lingarda


29 STYCZNIA 2021, 11:47


JESSE LINGARD
WEST HAM UNITED
MANCHESTER UNITED
PREMIER LEAGUE
ANGLIA
TRANSFERYPozostały już tylko niezbędne testy medyczne i podpisanie stosownych dokumentów przed półrocznym wypożyczeniem.

Według doniesień bardzo wiarygodnej stacji telewizyjnej "Sky Sports", Jesse Lingard jest o krok od nowego klubu. Przeprowadzkę niejako potwierdził sam zawodnik, który na swoim Instastories wstawił kilka relacji nawiązujących do nowego zespołu. Trener drużyny popularnych Młotów David Moyes nalegał na transfer 28-latka.

Panowie znają się już z czasów wspólnego pobytu w Manchesterze United. Lingard był wtedy młodym, perspektywicznym graczem i ciągle lądował na wypożyczenia. Teraz historia ma zatoczyć koło. W poprzednim sezonie reprezentant Anglii był obiektem żartów w mediach. W obecnych rozgrywkach Premier League nie zagrał ani jednego meczu.

O 24-krotnego reprezentanta Synów Albionu walczyły także takie kluby jak West Bromwich Albion czy Newcastle United. Opłata za wypożyczenie piłkarza ma wynieść 1,5 miliona funtów. Lingard rozegrał zaledwie 3 spotkania w aktualnej kampanii. Portal "Transfermarkt.de" wycenia go na 10 milionów euro.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Tomasz Skowroński

Źródło:

Sky Sports


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI