TRANSFERY

Oficjalnie: Jakub Niewiadomski wypożyczony przez GKS 1962 Jastrzębie


26 STYCZNIA 2021, 17:09


JAKUB NIEWIADOMSKI
GKS JASTRZĘBIE
LECH POZNAŃ
FORTUNA 1 LIGA
POLSKA
TRANSFERYJakub Niewiadomski został nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie. 18-letni obrońca został wypożyczony do tego klubu na 1,5 sezonu z Lecha Poznań.

To pierwszy transfer do GKS-u Jastrzębie podczas trwającej przerwy zimowej. Jakub, który 9 kwietnia będzie świętował 19 urodziny, mierzy 184 centymetry wzrostu i występuje na pozycji lewego obrońcy. Przygodę z piłką rozpoczął w Zrywie Dąbie, skąd przeniósł się do Górnika Konin, a od sezonu 2015/2016 jest zawodnikiem Lecha Poznań, gdzie najpierw występował w zespołach juniorskich, a następnie w rezerwach Kolejorza. W bieżącym sezonie zagrał w dziewięciu meczach II ligi oraz jednym spotkaniu Pucharu Polski, przebywając na boisku 788 minut. W sumie, łącznie z sezonem 2019/2020, ma na koncie 21 występów na szczeblu II ligi w drugim zespole Lecha. Kuba jest także reprezentantem młodzieżowych reprezentacji Polski do lat 16, 17 i 19.

Jakub Niewiadomski to kolejny zawodnik z Lechem Poznań w CV, który będzie reprezentował barwy GKS-u Jastrzębie. Aktualnie są to także Marek Mróz i Szymon Zalewski, a wcześniej byli to Łukasz Norkowski i Maciej Spychała.

Wypożyczenie obowiązywać będzie do 30 czerwca 2022 roku, z opcją skrócenia przez obie strony w dwóch kolejnych okienkach transferowych. Jakub będzie występował z numerem "29" na koszulce. GKS Jastrzębie potwierdziło również transfer Aleksandra Komora (ostatnio Podbeskidzie Bielsko-Biała).

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez GKS Jastrzębie (@gksjastrzebie_official)

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

gksjastrzebie.com


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI