TRANSFERY

Borussia Dortmund dołącza do wyścigu o Kamila Piątkowskiego


26 STYCZNIA 2021, 09:55


KAMIL PIĄTKOWSKI
BORUSSIA DORTMUND
RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA
AC MILAN
TRANSFERYWedług informacji podanych przez Tomasza Włodarczyka z portalu "Meczyki.pl", w grze o podpis Kamila Piątkowskiego oprócz włoskich ekip jest jeszcze niemiecka Borussia Dortmund.

Stoperem Rakowa Częstochowa poważnie zainteresowane są drużyny: AC Milan, Atalanta, Lazio oraz Udinese, o czym donosiliśmy już wczoraj, w grę wchodzi kwota 5 mln euro. Natomiast Niemcy są w stanie zaoferować nawet o pół miliona więcej. Wicelider polskiej ekstraklasy ma doskonałą pozycję negocjacyjną, ponieważ włoskie kluby łatwo nie odpuszczą takiej perełki, a w Dortmundzie poszukują następcy Łukasza Piszczka i kwota rzędu 5-6 mln nie jest niczym zaskakującym.

Według informacji podanych przez portal "Meczyki.pl", BVB jest zainteresowane 20-letnim obrońcą od dłuższego czasu. Skaut Borussii Dortmund i jednocześnie dyrektor sportowy Górnika Zabrze - Artur Płatek - obserwuje zawodnika już od dłuższego czasu. Doskonale wszyscy wiemy, że w Dortmundzie lubią stawiać na młodych piłkarzy, więc 20-letni Piątkowski szybko może znaleźć się w wyjściowej jedenastce ekipy z Zagłębia Ruhry i podążyć śladami słynnego trio z Borussii, bądź zaaklimatyzować się tak jak polski napastnik - Bartosz Białek, który już strzela bramki dla zespołu z Wolfsburga.

Łukasz Piszczek, który po tym sezonie zakończy przygodę z BVB, obecnie często gra na pozycji środkowego obrońcy, podobnie jak Kamil Piątkowski. Wcześniej 35-latek występował na prawej defensywie.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Przemysław Kołodziejski

Źródło:

meczyki.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI