TRANSFERY

Oficjalnie: Mateusz Młyński dołączy do Wisły Kraków


17 STYCZNIA 2021, 13:52


MATEUSZ MŁYŃSKI
WISŁA KRAKÓW
ARKA GDYNIA
EKSTRAKLASA
I LIGA
POLSKA
TRANSFERYMateusz Młyński zdecydował się na przenosiny do Krakowa i od 1 lipca 2021 roku zostanie nowym zawodnikiem Wisły Kraków. Młody pomocnik wiślackie barwy reprezentował będzie do 30 czerwca 2025 roku.

Mateusz Młyński urodził się 2 stycznia 2001 roku w Gdyni, ale to w Huraganie Przodkowo stawiał pierwsze kroki, rozwijając swój piłkarski talent. Latem 2014 roku trafił do SI Arka Gdynia, a następnie do Arki Gdynia SSA. Młody pomocnik szybko stał się podstawowym graczem Żółto-Niebieskich, prezentując swoje boiskowe walory. Mierzący 1,78 m zawodnik pomimo swojego młodego wieku zdążył już rozegrać 39 spotkań na najwyższym szczeblu rozgrywkowym, spędzając na ekstraklasowych boiskach 2196 minut, strzelając w tym czasie 3 bramki i notując 5 asyst, co jest przyzwoitym wynikiem.

W trwającym sezonie Młyński znalazł się w kadrze Arki na 15 pierwszoligowych spotkań, z których 13 rozpoczynał w wyjściowym składzie. Nowy zawodnik Białej Gwiazdy ma za sobą występy w reprezentacji Polski do lat 17, 18 i 19.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

wisla.krakow.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI