TRANSFERY

West Ham United złożył ofertę za Arkadiusza Milika


13 STYCZNIA 2021, 13:53


ARKADIUSZ MILIK
WEST HAM UNITED FC
SSC NAPOLI
JUVENTUS
PREMIER LEAGUE
TRANSFERY26-latek wzbudził zainteresowanie kolejnej ekipy - tym razem chodzi o WHU.

Jak poinformowano w programie "La Domenica Sportiva", West Ham United dołączył do wyścigu o podpis Arkadiusza Milika. Angielski klub, w barwach którego gra Łukasz Fabiański, zaproponował za środkowego napastnika 7 milionów euro. 6 milionów za snajpera daje Olympique Marsylia, ale SSC Napoli wciąż domaga się 15 milionów euro lub mniejszej kwoty i procenta od następnej sprzedaży piłkarza.

Z gry o naszego zawodnika wypadło za to Atletico Madryt, które dogadało się z Lyonem w sprawie Moussy Dembele. Umowa Arka z neapolitańskim zespołem wygasa 30 czerwca 2021 i wtedy na zasadzie wolnego transferu mógłby on się przeprowadzić do Juventusu, ale następne pół roku bez występów może skutkować brakiem powołania na turniej EURO, który zbliża się wielkimi krokami.

Fachowy portal "Transfermarkt.de" wycenia Arkadiusza Milika na 22 miliony euro.

Aktualizacja: Zamieszanie z Arkiem w roli głównej trwa. Marsylia miała poprawić swoją propozycję na 10 milionów euro plus 30% od następnego transferu, na co przystało SSC Napoli, ale Milik ponoć odrzucił tę ofertę, bowiem chciałby latem za darmo dołączyć do Juventusu - podają dziennikarze włoskiej telewizji "Sportitalia".

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Redakcja

Źródło:

La Domenica Sportiva, Sportitalia


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI