POLSKA

Pini Zahavi zostanie właścicielem Legii Warszawa?


24 LISTOPADA 2020, 14:16


PINI ZAHAVI
DARIUSZ MIODUSKI
ROBERT LEWANDOWSKI
LEGIA WARSZAWA
PKO EKSTRAKLASAJak informuje Adam Godlewski na swoim twitterowym profilu, Pini Zahavi może zostać nowym właścicielem Legii Warszawa. Znany menadżer piłkarski jest gotów dołączyć do swoich interesów drużynę obecnego mistrza Polski.

Od dłuższego czasu kolejne cierpkie słowa padają pod adresem obecnego właściciela Legii - Dariusza Mioduskiego. Kibice Wojskowych domagają się zmiany na tym stanowisku, mając w głowie dramatyczne wyniki swojego zespołu w europejskich pucharach. Licznik wstydu prezesa Mioduskiego na arenie międzynarodowej już dawno przekroczył 1000 dni, co dla sympatyków aktualnego mistrza Polski jest po prostu niedopuszczalne.

Chociaż Dariusz Mioduski nie chce rezygnować z projektu, jakim jest Legia Warszawa, coraz bardziej prawdopodobna staje się wymiana prezesa klubu. Jak donosi Adam Godlewski, chętny na zakup lidera PKO Ekstraklasy ma być sam Pini Zahavi. Izraelski menadżer, który był zamieszany m.in. w transfer Neymara do PSG, a obecnie pod jego skrzydłami znajduje się Robert Lewandowski, zamierza przejąć Legię, wykładając na stół około 50 milionów euro. Taka kwota jest nie do zaakceptowania przez Dariusza Mioduskiego, który wycenia swój zespół na prawie 80 milionów. Można spodziewać się jednak, że dla Zahaviego wpłacenie wyższej kwoty nie będzie dużym problemem, a wszystko zależeć będzie od determinacji izraelskiego menadżera.

Doniesieniom Adama Godlewskiego zaprzeczają jednak inni dziennikarze - Tomasz Włodarczyk oraz Piotr Koźmiński. Cała sytuacja wydaje się bardzo ciekawa i z niecierpliwością czekamy na jej rozwiązanie.

 

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Mateusz Okraszewski

Źródło:

Adam Godlewski


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI