POLSKA

Oficjalnie: Leszek Ojrzyński menedżerem Stali Mielec


12 LISTOPADA 2020, 12:45


LESZEK OJRZYŃSKI
DARIUSZ SKRZYPCZAK
STAL MIELEC
ARKA GDYNIA
EKSTRAKLASA
POLSKAStal Mielec, za pośrednictwem swojej oficjalnej strony, poinformowała o podpisaniu umowy z Leszkiem Ojrzyńskim. Tym samym doświadczony trener zastąpi na tym stanowisku dotychczasowego szkoleniowca beniaminka PKO Ekstraklasy - Dariusza Skrzypczaka.

Po powrocie do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce drużyna Stali nie może złapać odpowiedniej formy. Ostatnio zakończona rywalizacja z Wartą Poznań (0:1) była już czwartą z rzędu porażką tegorocznego beniaminka z Mielca, który zajmuje aktualnie przedostatnie miejsce w tabeli.

W związku z takim obrotem spraw, władze klubu postanowiły działać. We wtorek media podały informacje o zwolnieniu dotychczasowego szkoleniowca Stali - Dariusza Skrzypczaka. Działacze dwukrotnego mistrza Polski postanowili szybko działać i już następnego dnia zaprezentowali nowego trenera. Misja odbudowy beniaminka została powierzona Leszkowi Ojrzyńskiemu.

Były szkoleniowiec m.in. Górnika Zabrze czy Korony Kielce ostatnie kilkanaście miesięcy przebywał z dala od ławki trenerskiej, po tym jak latem 2019 roku zakończył pracę w Wiśle Płock. Wcześniej, a dokładniej w 2017 roku, Ojrzyński zdobył Puchar oraz Superpuchar Polski z Arką Gdynia.

Pierwszy test jako nowego trenera Stali Mielec czeka go już 21 listopada. Wówczas beniaminek PKO Ekstraklasy rozegra swoje spotkanie z Zagłebiem Lubin.

 

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Mateusz Okraszewski

Źródło:

stalmielec.com


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI