TRANSFERY

Liverpool obserwuje Perra Schuursa


04 LISTOPADA 2020, 22:13


PERR SCHUURS
AFC AJAX AMSTERDAM
LIVERPOOL FC
PREMIER LEAGUE
EREDIVISIE
TRANSFERYJak donoszą brytyjskie media, Liverpool monitoruje sytuację stopera Ajaxu Amsetrdam - Perra Schuursa. Młody Holender zaimponował działaczom z Anfield swoim występem w drugiej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Peer Schuurs jest wychowankiem Fortuny Sittard. Obrońca przechodził przez kolejne szczeble młodzieżowej piłki, aby w 2016 roku, w wieku zaledwie 17 lat, stać się piłkarzem pierwszej drużyny ekipy z południa Holandii. Już wtedy wysokie umiejętności i duży potencjał Schuursa dostrzegały poważne, europejskie marki. Jedną z takich drużyn był również Liverpool, jednak The Reds postanowili pozostawić piłkarza w jego ojczystym kraju, aby mógł dalej się rozwijać. Teraz sytuacja ma wyglądać zupełnie inaczej, a mistrzowie Anglii będą próbowali jak najszybciej pozyskać 20-latka, który błyszczy w barwach Ajaxu.

Schuurs to melodia przyszłości, a także poważny kandydat do gry u boku Virgila van Dijka, gdy ten wróci do zespołu Jurgena Kloppa po kontuzji. Przez serwis "Transfermarkt.de", Holender jest wyceniany na 9 milionów euro.

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Mateusz Okraszewski

Źródło:

The Mirror


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI