TRANSFERY

Oficjalnie: Anthony Knockaert w Nottingham Forest


17 PAŹDZIERNIKA 2020, 15:53


ANTHONY KNOCKAERT
NOTTINGHAM FOREST
FULHAM
BRIGHTON
CHAMPIONSHIP
TRANSFERY28-latek stał się bohaterem drugiej już transakcji w letnim okienku.

Nottingham Forest za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej poinformowało o pozyskaniu na zasadzie półsezonowego wypożyczenia Anthony'ego Knockaerta z Fulham. Prawy napastnik po pozytywnym przejściu testów medycznych związał się z nowym pracodawcą kontraktem obowiązującym jedynie do 7 stycznia 2021 roku.

Co ciekawe, były młodzieżowy reprezentant Francji belgijskiego pochodzenia w tym okienku był już bohaterem jednego transferu, bowiem został on wykupiony za niespełna 12 milionów euro przez The Whites z Brighton & Hove Albion. Skrzydłowy w swoim CV ma także takie ekipy jak Standard Liege oraz Leicester City.

Anthony Knockaert w 46 spotkaniach poprzedniej kampanii strzelił 4 bramki i zanotował 5 asyst. Portal "Transfermarkt.de" wycenia go na 5 milionów euro. Pod znakiem zapytania wciąż stoi przeprowadzka Kamila Grosickiego do Nottingham Forest, bowiem formalności zostały dopełnione... 21 sekund po zamknięciu wewnętrznego okna w Anglii. Czerwoni mają jednak się odwoływać i zrobić wszystko, aby mieć Grosika u siebie.

 

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Ernest Chalimoniuk

Źródło:

nottinghamforest.co.uk


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI