TRANSFERY

Oficjalnie: West Ham United stawia na Saida Benrahmę


16 PAŹDZIERNIKA 2020, 21:16


SAID BENRAHMA
WEST HAM UNITED FC
BRENTFORD FC
PREMIER LEAGUE
ALGIERIA
TRANSFERY25-latek mimo komplikacji ostatecznie wzmocnił drużynę Młotów.

West Ham United za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej poinformował o pozyskaniu na zasadzie sezonowego wypożyczenia Saïda Benrahmy z Brentfordu. Lewy napastnik po pozytywnym przejściu testów medycznych związał się z nowym pracodawcą kontraktem obowiązującym do 31 maja 2021 roku.

W umowie zawarto przymusowy wykup (choć ponoć w przypadku poważnej kontuzji ten zapis może zmienić się w opcję wykupu) po obecnej kampanii, a kwota tej transakcji łącznie zamknie się w około 30 milionach euro. Pięciokrotny reprezentant Algierii występował w barwach zespołu popularnych Pszczół od lipca 2018 roku, kiedy to trafił na Brentford Community Stadium za 1,7 miliona euro z francuskiego OGC Nice.

Saïd Benrahma w 3 spotkaniach aktualnego sezonu strzelił 2 bramki, a w poprzednim zanotował 17 goli oraz 10 asyst. Portal "Transfermarkt.de" wycenia go na 22 mln euro.

Aktualizacja: West Ham United ostatecznie wykupił Saïda Benrahmę za łączną kwotę oscylującą w granicach 27-30 mln euro. Umowa do 30 czerwca 2026 roku.

 

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Redakcja

Źródło:

whufc.com


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI