TRANSFERY

Oficjalnie: Tosin Adarabioyo przeprowadza się do Fulham FC


06 PAŹDZIERNIKA 2020, 12:49


TOSIN ADARABIOYO
FULHAM FC
MANCHESTER CITY FC
PREMIER LEAGUE
ANGLIA
TRANSFERYOstatni dzień okienka transferowego był niezwykle pracowity dla działaczy Fulham FC. Jednym ze wzmocnień ekipy z Londynu został 23-letni obrońca - Tosin Adarabioyo. Anglik podpisał z nowym pracodawcą kontrakt obowiązujący przez 3 lata, z możliwością przedłużenia o 12 miesięcy.

Początek sezonu dla drużyny z Craven Cottage jest bardzo nieudany. Fulham nie potrafi złapać odpowiedniego rytmu, nie zdobywając jak na razie żadnego punktu w lidze. Londyński zespół zajmuje aktualnie ostatnie miejsce w tabeli Premier League, straciwszy w 4 spotkaniach aż 11 bramek. Stąd decyzja działaczy Białych o zakontraktowaniu nowego stopera. Wybór padł na Tosina Adarabioyo, a Fulham zapłaciło za młodego Anglika 1,65 miliona euro.

Adarabioyo jest wychowankiem Manchesteru City. W barwach Obywateli środkowy obrońca nie mógł jednak liczyć na regularną grę. Po dwóch wypożyczeniach, działacze z Etihad postanowili pozbyć się piłkarza, akceptując ofertę The Whites. Przez serwis "Transfermarkt.de", Tosin Adarabioyo jest wyceniany na kwotę mniej więcej 2,8 miliona euro.

 

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Mateusz Okraszewski

Źródło:

fulhamfc.com


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI