TRANSFERY

Oficjalnie: Wesley Hoedt ponownie w Lazio Rzym


05 PAŹDZIERNIKA 2020, 23:41


WESLEY HOEDT
LAZIO RZYM
SOUTHAMPTON
SERIE A
WŁOCHY
ITALIA
ANGLIA
TRANSFERYHolenderski stoper przeniesie się do stolicy Włoch na zasadzie rocznego wypożyczenia z angielskiego Southampton FC.

Wesley Hoedt to piłkarz, który od jakiegoś czasu nie umie sobie znaleźć w żadnym klubie miejsca na dłużej. 6-krotny reprezentant Holandii od czasu transferu z Lazio do Southampton w 2017 roku za niezłą kwotę 16 milionów euro, po dwóch latach występów na St Mary's Stadium zaczął być regularnie wypożyczany. I tak w ciągu półtora roku Lazio będzie dla Hoedta czwartym zespołem (wcześniej Celta Vigo, Royal Antwerp oraz epizody w Southampton FC).

Sam stoper natomiast nie musi wstydzić się swoich występów na wypożyczeniach. Zarówno w Celcie, jak i w Antwerpii potrafił grać wiele meczów na bardzo przyzwoitym poziomie. Problem w tym, że w Southampton dalej miejsca dla niego nie widzi trener Ralph Hasenhüttl. Stąd decyzja o kolejnym wypożyczeniu, tym razem do Lazio. Możliwe, że w Wiecznym Mieście Hoedt nareszcie odbuduje się na tyle, aby któryś z klubów zechciał go u siebie na dłużej, niż tylko na jeden sezon.

 

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Wiktor Kępiński

Źródło:

sslazio.it


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI