TRANSFERY

Oficjalnie: SSC Napoli stawia na Tiemoue Bakayoko


05 PAŹDZIERNIKA 2020, 19:53


TIEMOUE BAKAYOKO
SSC NAPOLI
CHELSEA FC
SERIE A
PREMIER LEAGUE
WŁOCHY
TRANSFERYZa pomocą oficjalnej strony internetowej SSC Napoli poinformowało o rocznym wypożyczeniu Tiemoue Bakayoko bez możliwości wykupu.

26-letni pomocnik tego lata częściej łączony był z AC Milanem, ale drogę do przenosin zamknął mu transfer Sandro Tonalego. Francuz będzie próbował odbudować swoją najlepszą formę w Neapolu, gdyż na ten moment konkurencja w Chelsea jest zbyt duża. Poprzedni sezon zawodnik spędził w AS Monaco. Początkowo klub ze Stamford Bridge próbował sprzedać pomocnika, jednak to zadanie okazało się niewykonalne w postpandemicznej rzeczywistości.

Przypomnijmy, że drogi Gennaro Gattuso, obecnego szkoleniowca Napoli i Tiemoue Bakayoko, przecięły się we wspomnianym AC Milanie, gdzie Francuz spędził sezon 2018/19. Kiedy wydawało się, że ich współpraca zmierza w dobrym kierunku, ich kontakt uległ pogorszeniu. Sam zawodnik określił tę relację jako "trudną". Miejmy nadzieję, że tym razem były klubowy kolega Krzysztofa Piątka znajdzie uznanie swojego szkoleniowca i odbuduje swoją formę.

 

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Adam Kowalski

Źródło:

sscnapoli.it


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI