TRANSFERY

Oficjalnie: Parma Calcio 1913 prezentuje Wylana Cypriena


05 PAŹDZIERNIKA 2020, 14:18


WYLAN CYPRIEN
PARMA CALCIO
OGC NICE
SERIE A
LIGUE 1
WŁOCHY
FRANCJA
TRANSFERY25-latek nie mógł być zadowolony z dyspozycji swej francuskiej ekipy.

Parmia Calcio powiadomiła fanów futbolu za pośrednictwem oficjalnego konta twitterowego oraz strony klubu, o pozyskaniu na zasadzie rocznego wypożyczenia z obowiązkiem wykupu francuskiego środkowego pomocnika z OGC Nice, Wylana Cypriena. Nie wiadomo, jak długim kontraktem po definitywnym dołączeniu do włoskiej ekipy zwiąże się piłkarz, jednak na ten moment do kasy drużyny Ligue 1 wpłynie 1,5 miliona euro.

Według doniesień portalu "Football Italia" w oparciu o informacje "Sky Sports", kwota transakcji ma zamknąć się finalnie w 9,5 mln euro. Wychowanek RC Lens indywidualnie spisywał się bardzo dobrze, jednak w sukurs nie przychodziła mu dyspozycja kolegów ze składu, stąd też efektem były jak na realia i oczekiwania wobec teamu z Nicei rozczarowujące dosyć rezultaty.

Wylan Cyprien w ubiegłej kampanii wystąpił w 24 spotkaniach wszystkich rozgrywek. Strzelił w nich 8 bramek oraz zaliczył 5 asyst, co na gracza środka pola jest zdumiewającym wynikiem. Według "Transfermarktu", 25-letni Francuz wart jest 14,5 miliona euro.

 

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Michał Nadrowski

Źródło:

parmacalcio1913.com


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI