TRANSFERY

Stephan El Shaarawy powróci do AS Romy?


04 PAŹDZIERNIKA 2020, 21:04


STEPHAN EL SHAARAWY
AS ROMA
SHANGHAI SHENHUA
SERIE A
WŁOCHY
CHINY
TRANSFERY27-latek znów będzie mógł czarować na włoskich boiskach.

Doskonale poinformowany w kwestiach transferowych Fabrizio Romano poinformował, że AS Roma uzgodniła z chińskim Shanghai Shenhua warunki transferu lewego skrzydłowego, Stephana El Sharawy'ego. Transakcja ta ma mieć formę rocznego wypożyczenia. Tym samym mający egipskie korzenie piłkarz po roku przerwy z powrotem przywdzieje trykot zespołu Giallorossich.

Jego zadaniem będzie zastąpienie odchodzącego tymczasowo do RB Lipsk syna holenderskiej legendy piłki nożnej, Patricka Kluiverta, Justina. Sam zainteresowany z pewnością również liczy na odzyskanie formy z czasów gry w Rzymie, gdyż ponoć nawet kibice z Państwa Środka narzekają na dyspozycję Włocha, nie potrafiącego wciąż odnaleźć się w realiach specyficznego azjatyckiego futbolu.

Stephan El Shaarawy w ubiegłej kampanii Chinese Super League dostał szansę w zaledwie 13 spotkaniach. Strzelił w nich 4 bramki i zanotował dwie asysty. "Transfermarkt" wycenia 27-letniego zawodnika, który piłkarski świat zaczął zdobywać popisami w drużynie AC Milanu, na 12 milionów euro.

Aktualizacja: Transfer ten podobno niestety wysypał się już na ostatniej prostej.

 

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Michał Nadrowski

Źródło:

Fabrizio Romano


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI