TRANSFERY

Jakub Moder bardzo bliski Brighton & Hove Albion FC


04 PAŹDZIERNIKA 2020, 20:54


JAKUB MODER
BRIGHTON & HOVE ALBION
LECH POZNAŃ
PREMIER LEAGUE
ANGLIA
TRANSFERY21-latek najpewniej zostanie bohaterem historycznej transakcji.

Według najnowszych informacji topowych polskich dziennikarzy - Piotra Koźmińskiego oraz Krzysztofa Stanowskiego, Jakub Moder za rekordowe 11 milionów euro zostanie sprzedany do Brighton & Hove Albion. To oczywiście absolutny rekord transferowy PKO Ekstraklasy. Przynajmniej do zimy środkowy pomocnik ma grać jeszcze w stolicy Wielkopolski na zasadzie wypożyczenia.

Wstępnie jednokrotny reprezentant Polski miałby pozostać w Lechu Poznań nawet przez cały sezon, jednak Mewy zapewnią sobie możliwość skrócenia wypożyczenia zimą, ale za dodatkową opłatą. Tak więc wygląda to na transferowy majstersztyk władz Kolejorza, bowiem klub będzie mógł liczyć na pomocnika w Lidze Europy.

Brighton & Hove Albion po czterech kolejkach Premier League zdobyło trzy punkty i zajmuje piętnaste miejsce w tabeli. Jakub Moder już jutro ma przejść testy, a także badania medyczne przed tą historyczną przeprowadzką na Wyspy Brytyjskie.

Przypomnijmy, że obecny rekord sprzedażowy PKO Ekstraklasy należy do Radosława Majeckiego, który za 7 milionów euro zamienił Legię na AS Monaco.

 

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Redakcja

Źródło:

Piotr Koźmiński, Krzysztof Stanowski | Fot. Lech Poznań


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI