TRANSFERY

Michał Karbownik bliski Parmy Calcio


02 PAŹDZIERNIKA 2020, 20:35


MICHAŁ KARBOWNIK
PARMA CALCIO
NAPOLI
LEGIA WARSZAWA
ITALIA
POLSKA
TRANSFERY19-latek zbliża się do przeprowadzki na włoskie boiska.

Według najnowszych informacji Tomasza Włodarczyka z serwisu "Meczyki.pl", Michał Karbownik w tym momencie jest blisko przenosin do Serie A, ale co ciekawe nie chodzi o wcześniej wałkowane SSC Napoli, a mowa tutaj o Parmie Calcio. Włoski klub zaoferował 5,5 mln euro, a teraz negocjowane są ewentualne bonusy.

Przypomnijmy, iż wcześniej lewy obrońca mogący grać również w środku pola był głównie łączony z zespołem Piotra Zielińskiego, jednak obecnie wydaje się, że jeżeli dojdzie do transferu, to juniorski reprezentant Polski trafi na Stadio Ennio Tardini.

Michał Karbownik w 8 spotkaniach aktualnej kampanii nie wpisał się do protokołu meczowego. Portal "Transfermarkt.de" wycenia go na około sześć milionów euro.

Aktualizacja 1: Co ciekawe, Parma Calcio chce Michała Karbownika na pozycję prawego defensora w miejsce Matteo Darmiana, który wzmocni Inter Mediolan.

Aktualizacja 2: Michał Karbownik oddala się od Parmy Calcio - negocjacje nie poszły po myśli i obydwa kluby jednak nie doszły do ostatecznego porozumienia.

 

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Redakcja

Źródło:

Tomasz Włodarczyk | Fot. Legia Warszawa


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI