TRANSFERY

Media: Adrien Silva zasili szeregi Sampdorii Genua


02 PAŹDZIERNIKA 2020, 16:58


ADRIEN SILVA
SAMPDORIA GENUA
LEICESTER CITY FC
SERIE A
WŁOCHY
ANGLIA
TRANSFERY31-latek zawiódł wszystkich w trakcie pobytu w Anglii.

Według nowszych doniesień eksperta transferowego, Fabrizio Romano, w najbliższych dniach, rzecz jasna przed zamknięciem okienka transferowego, Adrien Silva zostanie zaprezentowany jako nowy gracz Sampdorii Genua. Portugalczyk poszuka odrodzenia na Półwyspie Apenińskim, zaś przyszły pracodawca widzi w doświadczonym zawodniku playmakera, który pomoże w utrzymaniu balansującej na granicy spadku ekipy.

Pomocnik przychodził do Lisów jako absolutny top całej ligi portugalskiej. Wtedy włodarze aktualnego lidera Premier League wydali na niego 25 milionów euro, jednak absolutnie nie spełnił on w żadnym stopniu pokładanych w nim oczekiwań. Ostatnie półtora roku piłkarz spędził na wypożyczeniu w AS Monaco, gdzie również świata nie zwojował, co finalnie skutkuje jego wylotem z Anglii do słonecznej Italii w podróży za powrotem do formy z czasów Sportingu Lizbona.

Adrien Silva w ubiegłej kampanii we Francji wystąpił w 25 spotkaniach. Nie zdołał w nich strzelić ani jednej bramki, dorobek zamykając na dwóch asystach. Wyceniany jest na kwotę mniej więcej ośmiu milionów euro.

 

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Michał Nadrowski

Źródło:

Fabrizio Romano


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI