TRANSFERY

Oficjalnie: Eddie Salcedo znowu w Hellasie Verona


26 WRZEŚNIA 2020, 11:33


EDDIE SALCEDO
HELLAS VERONA
INTER MEDIOLAN
SERIE A
WŁOCHY
KOLUMBIA
TRANSFERY18-latek drugi raz dostanie szansę od włodarzy włoskiego zespołu.

Hellas Verona, dziewiąta ekipa ubiegłego sezonu Serie A, jedyny beniaminek, który utrzymał się w elicie, poinformował na stronie internetowej i mediach społecznościowych o zakontraktowaniu w formule rocznego wypożyczenia z opcją wykupu z Interu Mediolan włoskiego napastnika młodego pokolenia, Eddiego Salcedo, który ma kolumbijskie korzenie. Zawodnik ten już miał okazję występować w barwach ekipy Gialloblu, kiedy to został tam oddany krótkoterminowo z Genoi, która zaś uzyskała do niego prawa od wicemistrza Italii.

Z racji na postawienie na starą gwardię przez Antonio Conte, młodzieżowcom dano szansę rozwoju i zyskania minut w innych zespołach. Paradoksalnie, to właśnie od drużyny, w której niegdyś brylował Krzysztof Piątek, znacznie lepiej radził sobie team ze Stadio Marc'Antonio Bertegodi, podczas, gdy drużyna oddająca młodego Włocha zmuszona była do niemal samego końca walczyć o ligowy byt, co ostatecznie udało się po linii najmniejszego oporu, zajmując ostatnią bezpieczną lokatę.

Eddie Salcedo w 17 spotkaniach ubiegłej kampanii Serie A zdołał raz wpisać się na listę strzelców, w wygranym 2:1 meczu z Brescią. Portal "Transfermarkt" wycenia 18-latka na 10 milionów euro.

 

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Michał Nadrowski

Źródło:

hellasverona.it


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI