TRANSFERY

Mario Goetze ponownie w Bayernie Monachium?


23 WRZEŚNIA 2020, 12:11


MARIO GOETZE
FC BAYERN MONACHIUM
BORUSSIA DORTMUND
BVB
BUNDESLIGA
TRANSFERYWedług "Sport Bild", Hansi Flick jest zainteresowany sprowadzeniem Mario Götze z powrotem do Bayernu Monachium, gdzie 28-latek grał od 2013 do 2016 roku.

Niemiec pozostaje bez klubu od czasu opuszczenia Borussii Dortmund. Panowie podobno odbyli już rozmowę w zeszłym tygodniu. Sam piłkarz powiedział: "Byłem w kontakcie z Hansim, odkąd zacząłem grać w reprezentacji. Od tamtej pory mamy ze sobą bardzo dobre relacje i regularnie rozmawiamy. Ma niesamowite doświadczenie i jest dobrym doradcą". Obaj panowie znają się z reprezentacji Niemiec, gdzie Flick pracował jako asystent trenera Joachima Löwa.

Media w Niemczech spekulują, iż Flick rozważa teraz możliwość sprowadzenia 28-letniego zawodnika jako wolnego agenta, ale szefowie klubu nie są zbytnio zainteresowani tym pomysłem, ponieważ obawiają się presji ze strony mediów, która nadejdzie wraz z podpisaniem kontraktu z tak wielkim nazwiskiem, jak Götze, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że zostanie sprowadzony jako rezerwowy.

Mario Götze rozegrał 114 spotkań dla Bawarczyków, zdobywając 36 goli i 24 asysty, zanim po trzech sezonach ponownie przeszedł do Dortmundu.

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Marek Żygałło

Źródło:

Bild


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI