TRANSFERY

PSG stara się o podpis Dele Allego


20 WRZEŚNIA 2020, 17:42


DELE ALLI
PARIS SAINT-GERMAIN FC
TOTTENHAM HOTSPUR FC
FRANCJA
ANGLIA
TRANSFERY24-latek nie może narzekać na brak zainteresowania.

Zaskakujące doniesienia dobiegają do nas za pośrednictwem Fabrizio Romano. Otóż z uwagi na ściągnięcie z Realu Madryt na zasadzie wypożyczenia byłej gwiazdy Kogutów, Garetha Bale'a, miejsce w zespole ma stracić nie kto inny, jak genialny ofensywny pomocnik Dele Alli. Ponoć do samego zainteresowanego informacja z sugestią szukania nowej drużyny już dotarła.

Jednak zanosi się na to, że większego problemu ze znalezieniem nowego pracodawcy Anglik mieć nie będzie, ponieważ do Londynu nadal spływają propozycje. Sami Królewscy, poniekąd zamieszani w aktualny stan rzeczy, odmówili zakontraktowania gracza jako elementu operacji między stronami, ale gigantem, czysto teoretycznie zostawiającym za sobą peleton w ten batalii, okazuje się Paris Saint-Germain, szukające playmakera w zastępstwie dla przygaszonego Juliana Draxlera, będącego na wylocie z klubu.

Dele Alli w ubiegłej kampanii we wszystkich rozgrywkach wybiegał na boisko 38-krotnie. W trakcie meczów zdobył on 9 bramek oraz zanotował 6 asyst. Portal "Transfermarkt" wycenia 24-latka na aż 64 miliony euro.

 

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Michał Nadrowski

Źródło:

Fabrizio Romano


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI