TRANSFERY

Besiktas Stambuł celuje w DeAndre Yedlina


20 WRZEŚNIA 2020, 12:46


DEANDRE YEDLIN
BESIKTAS JK STAMBUŁ
NEWCASTLE UNITED FC
TURCJA
ANGLIA
TRANSFERY27-latek chce uniknąć konkurencji w obecnym klubie.

Zanosi się na to, że sławne, upubliczniane i często share'owane przez młodszych fanów piłki nożnej "Come to Besiktas" w przypadku jakiejkolwiek podchwyconej plotki transferowej, zainspirowane promocyjną akcją zespołu przez portugalskich niegdyś zawodników tejże drużyny, Ricardo Quaresmę i Pepe, w końcu znajdzie potwierdzenie w naprawdę solidnym transferze. Portal "NBC Sports" donosi, jakoby na rzecz Süper Lig odejść z Newcastle United chce amerykański prawy obrońca, DeAndre Yedlin.

Piłkarz musi dzielić miejsce na swej nominalnej pozycji z Javierem Manquillo oraz Emilem Kraftem, czego efektem jest utrata miana "nietykalnego". Po wielu kosztownych przedsięwzięciach tego lata, być może włodarze Srok pragną także podreperować budżet, pozbywając się niektórych graczy, czego ofiarą może paść właśnie reprezentant Stanów Zjednoczonych. Sam zainteresowany byłby przekonany do opuszczenia Anglii ze względu na możliwą współpracę z kolegą z USA, Tylerem Boydem.

DeAndre Yedlin w zeszłej kampanii wystąpił w 20 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach. Strzelił on w nich jedną bramkę. Portal "Transfermarkt" wycenia 27-latka na 6,5 miliona euro.

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Michał Nadrowski

Źródło:

NBC Sports


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI