TRANSFERY

Gareth Bale i Sergio Reguilon bardzo blisko Tottenhamu Hotspur


16 WRZEŚNIA 2020, 17:53


GARETH BALE
SERGIO REGUILON
TOTTENHAM HOTSPUR
REAL MADRYT
HISZPANIA
TRANSFERYDwaj zawodnicy mistrza Hiszpanii są coraz bliżej Londynu.

Zgodnie z najnowszymi raportami angielskich i hiszpańskich mediów, Sergio Reguilon niemal na pewno za 30 milionów euro przejdzie z Realu Madryt do Tottenhamu Hotspur. Dodatkowo Królewscy zapewnią sobie opcję odkupu zawodnika w ciągu dwóch lat za 35-40 mln euro. Lewy obrońca, który ostatnio był wypożyczony do Sevilli, niedługo przejdzie testy medyczne i podpisze kontrakt z zespołem Kogutów. Wydaje się, że tutaj już nic nie może się wysypać.

Bliski odejścia z Realu Madryt jest także Gareth Bale, który miałby powędrować w tym samym kierunku. Walijczyk, pomimo zainteresowania Manchesteru United, jednak wolałby wrócić na stare śmieci i wzmocnić Tottenham Hotspur, skoro nadarzyła się taka okazja. Anglicy prowadzą rozmowy z Hiszpanami i w tym momencie wiele wskazuje na to, że zakończą się one powodzeniem.

Najprawdopodobniej skrzydłowy zostałby wypożyczony do Spurs, ale sprzeczne informacje pojawiają się, co do pokrycia jego pensji - część prasy podaje, że Tottenham Hotspur będzie Walijczykowi płacił jej całość, natomiast inne media uważają, że będzie to podział zarobków piłkarza na pół z Realem Madryt.

Warto zaznaczyć, iż agent Garetha Bale'a wprost przyznał, że jego klient może trafić do ekipy Jose Mourinho. Jonathan Barnett powiedział, że Walijczyk nigdy nie był tak bliski opuszczenia Estadio Santiago Bernabeu jak jest aktualnie.

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Ernest Chalimoniuk

Źródło:

The Athletic, The Independent, Fabrizio Romano


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI