TRANSFERY

Oficjalnie: Benevento Calcio przedstawiło Bryana Dabo


16 WRZEŚNIA 2020, 10:57


BRYAN DABO
BENEVENTO CALCIO
ACF FIORENTINA
SERIE A
WŁOCHY
FRANCJA
TRANSFERY28-latek z pewnością wzmocni środek pola w nowym zespole.

Jak poinformował beniaminek, który z ogromną przewagą zdeklasował rozgrywki Serie B, Benevento Calcio, za pośrednictwem strony internetowej oraz portalu społecznościowego Twitter, na zasadzie definitywnego transferu z Fiorentiny przychodzi urodzony we Francji Burkińczyk, Bryan Dabo. Kwota transferu nie została jeszcze ujawniona, jednak wiadomo, że obie strony związały się dwuletnią umową, obowiązującą do 30 czerwca 2022 roku.

Z racji na silną konkurencję, ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w SPAL, jednak teraz też nie było mu wróżone miejsce w podstawowej kadrze, zwłaszcza po przyjściu Giacomo Bonaventury. Wykorzystały to Czarownice, za główny cel stawiające sobie utrzymanie i uniknięcie takiego blamażu, kiedy to w słabym stylu wracali na drugi szczebel, z hukiem spadając z Serie A.

Bryan Dabo rozegrał w barwach spadkowicza w poprzedniej kampanii 17 spotkań. Strzelił w nich bramkę, a także zanotował 4 asysty. Według niemieckiego "Transfermarktu" wart jest mniej więcej dwa miliony euro.

 

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Michał Nadrowski

Źródło:

beneventocalcio.club


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI