TRANSFERY

Oficjalnie: Goncalo Paciencia w Schalke 04 Gelsenkirchen


15 WRZEŚNIA 2020, 21:19


GONCALO PACIENCIA
SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN
EINTRACHT FRANKFURT
NIEMCY
TRANSFERY26-latek tym samym nie stworzy duetu z Andre Silvą we Frankfurcie.

Jak poinformował sam klub za pośrednictwem swej strony internetowej, a także portali społecznościowych, na zasadzie rocznego wypożyczenia do Schalke 04 Gelsenkirchen dołącza napastnik Eintrachtu Frankfurt, Goncalo Paciencia. Tym samym na konto oddającej piłkarza drużyny wpłyną 2 miliony euro.

Podejrzewało się wcześniej, że po definitywnym zakontraktowaniu z AC Milanu Andre Silvy obaj panowie stworzą bramkostrzelny portugalski duet, jednak jak widać, tak się nie stanie. Pomimo dość solidnych statystyk i zadowalającej dyspozycji postanowiono tymczasowo pozbyć się gracza, więc skorzystał na tym zespół obecnie ligowego średniaka, który nie może wstać z kolan po kolejnym nieudanym sezonie, a pomóc w tym ma m.in. pozyskany Portugalczyk.

Goncalo Paciencia w poprzedniej kampanii wystąpił w aż 46 spotkaniach wszystkich rozgrywek. Zdobył on w nich 10 bramek, notując przy tym 6 asyst. Portal "Transfermarkt" wycenia 26-latka na mniej więcej 12 milionów euro. Schalke zapewniło sobie opcję transferu definitywnego portugalskiego snajpera.

 

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Michał Nadrowski

Źródło:

schalke04.de


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI