TRANSFERY

Angielska bitwa o Sergio Reguilona


15 WRZEŚNIA 2020, 20:35


SERGIO REGUILON
REAL MADRYT
TOTTENHAM HOTSPUR
MANCHESTER UNITED
LA LIGA
ANGLIAJak donosi Fabrizio Romano, dwa angielskie kluby walczą o zakontraktowanie młodego Hiszpana, ale niespodziewanie to Tottenham jest bliższy finalizacji.

Obecnie w korzystniejszej sytuacji jest wspomniany Tottenham Hotspur, ponieważ Daniel Levy zgodził się zapłacić 30 milionów euro, które oczekuje Real Madryt za tego zawodnika. Na ten warunek nie przystał Manchester United. Klub z Londynu zgodził się również na klauzulę, dzięki której Real w przyszłości będzie miał pierwszeństwo do wykupu młodego Hiszpana z powrotem. Na taki zapis w umowie Red Devils także się nie zgodzili, co włodarzom z Old Trafford komplikuje sytuację.

Czerwone Diabły doszły za to do porozumienia z samym piłkarzem. Trwają obecnie rozmowy między Sergio Reguilonem, a Tottenhamem Hotspur, więc można powiedzieć, że defensor jest aktualnie bliżej Londynu, ponieważ Manchester United nie jest chętny, aby spełnić warunki drużyny ze stolicy Hiszpanii, a Koguty są zdeterminowane, żeby pozyskać utalentowanego lewego obrońcę Realu Madryt.

 

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Adam Kowalski

Źródło:

Fabrizio Romano


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI