TRANSFERY

FC Barcelona zamyka transakcję z udziałem Memphisa Depaya?


15 WRZEŚNIA 2020, 17:14


MEMPHIS DEPAY
FC BARCELONA
OLYMPIQUE LYON
LA LIGA
HISZPANIA
HOLANDIA
TRANSFERY"De Telegraaf" informuje, że kluby wreszcie doszły do pełnego porozumienia w sprawie wielkiego transferu Holendra.

Już w tym tygodniu możemy spodziewać się prezentacji zawodnika. Według "Transfermarkt", 26-latek wart jest 44 miliony euro. Duma Katalonii ustaliła szczegóły transferu z francuskim Lyonem na kwotę łącznie 30 milionów euro. Już w tym okienku transferowym FC Barcelona zapłaci 25 milionów euro, a kolejne pięć milionów przeleje latem przyszłego roku.

Memphis w nowym klubie będzie mógł zaprezentować swoją przydatność i uniwersalność w ofensywie. Może on grać bowiem na skrzydłach, jak i być rozwiązaniem problemów na dziewiątce.

Włodarze Blaugrany chcą jak najszybciej pozbyć się Luisa Suareza i Arturo Vidala, aby móc zaprezentować swoim kibicom Memphisa Depaya jako nowego gwiazdora drużyny ze stolicy Katalonii.

Aktualizacja: Prezydent OL Jean-Michel Aulas ujawnił, że Josep Maria Bartomeu przekazał mu, iż FC Barcelona nie ma pieniędzy na kupno Memphisa. Być może Barca po prostu czeka na sprzedaż zawodników.

 

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Marek Żygałło

Źródło:

De Telegraaf, Jean-Michel Aulas


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI