TRANSFERY

Oficjalnie: Steven Sessegnon wypożyczony do Bristol City


13 WRZEŚNIA 2020, 11:09


STEVEN SESSEGNON
RYAN SESSEGNON
BRISTOL CITY
FULHAM FC
CHAMPIONSHIP
TRANSFERY20-latek pozostaje w Championship w celu regularnej gry.

Według najnowszych doniesień beniaminka Premier League, Fulham FC, osiągnięte zostało porozumienie z Bristol City w sprawie rocznego wypożyczenia angielskiego prawego obrońcy, Stevena Sessegnona. Tym samym zawodnik nie będzie miał okazji zmierzyć się w rozgrywkach ligowych przeciwko swojemu bratu bliźniakowi, Ryanowi, obecnie piłkarzowi Tottenhamu Hotspur.

Obaj gracze zaczynali swe kariery w akademiach zespołu z Craven Cottage, jednak z biegiem czasu zaczęto dostrzegać kolosalną różnicę w umiejętnościach na korzyść członka kadry Spurs, co skutkowało jego przenosinami. Jak widać teraz, Steven w oczach włodarzy czwartej ekipy Championship jest zbyt słabym ogniwem, by realnie pomóc w walce o utrzymanie, stąd decyzja o tymczasowym oddaniu go do drugoligowego zespołu Bristol City.

Steven Sessegnon w ubiegłej kampanii na boisko we wszystkich rozgrywkach wybiegał 16-krotnie, jednak w żadnym z protokołów meczowych nie odnotowano mu ani bramki, ani asysty. Obecnie 20-latek wyceniany jest na 2,3 miliona euro.

 

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Michał Nadrowski

Źródło:

bcfc.co.uk


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI