TRANSFERY

Jose Mourinho chce kupić nowego napastnika do Tottenhamu Hotspur


11 WRZEŚNIA 2020, 17:08


ARKADIUSZ MILIK
JOSE MOURINHO
TOTTENHAM HOTSPUR
NAPOLI
PREMIER LEAGUE
TRANSFERYSzkoleniowiec Spurs Jose Mourinho twierdzi, że w klubie zdają sobie sprawę z potrzeby zakontraktowania nowego środkowego napastnika.

Angielski klub był łączony z wieloma napastnikami tego lata, m.in. z Arkadiuszem Milikiem (SSC Napoli) czy Troyem Deeneyem (Watford), lecz na razie skończyło się jedynie na plotkach. Jose Mourinho zapytany jednak o tę kwestię, rozwiał wątpliwości: "Tak, chcę i potrzebuję napastnika, ale postawmy sprawę jasno: klub o tym wie, oni także tego chcą. Czy uda nam się kogoś zakontraktować? Szczerze w to wierzę, jest to potrzebne dla równowagi składu. Wiemy, że mamy jednego z najlepszych snajperów na świecie, ale potrzebujemy partnera dla Harry'ego Kane'a, kogoś, kto nie będzie się czuł jego zmiennikiem".

Tottenham jak na razie zakontraktował trzech piłkarzy: Pierre'a-Emile'a Hojbjerga, Joe Harta oraz Matta Doherty'ego. Szkoleniowec Spurs wspomniał także o tym, że jest zadowolony z dotychczasowych ruchów, których zespół dokonał na rynku transferowym. Powiedział również, że nie jest zazdrosny o inne kluby, które aktywniej spędziły bieżące okienko transferowe. Było to oczywiste nawiązanie do Chelsea, która z angielskich drużyn pozyskała największą liczbę zawodników.

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Adam Kowalski

Źródło:

goal.com


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI