TRANSFERY

Genoa CFC przejmie Danny'ego Rose'a?


11 WRZEŚNIA 2020, 16:48


DANNY ROSE
TOTTENHAM HOTSPUR
GENOA CFC
PREMIER LEAGUE
SERIE A
ITALIA
TRANSFERYGenoa CFC jest w trakcie rozmów z Tottenhamem Hotspur w sprawie pozyskania Danny'ego Rose'a, dla którego miejsca nie widzi Jose Mourinho.

Danny Rose jeszcze w zeszłym roku mówił, że planuje zostać w klubie do końca kontraktu. Niestety włodarze poinformowali go, że nie mają zamiaru przedłużać z nim umowy. Anglik przyjął to z pokorą, ale zdaje sobie sprawę, że o miejsce w składzie byłoby mu ciężko również i w przyszłym sezonie. Aktualnie trwają rozmowy między Genoą, a Tottenhamem Hotspur, ale wszystko wskazuje na to, że obie strony dojdą do porozumienia, co wyjdzie im na lepsze.

Jose Mourinho, zapytany przez dziennikarzy na dzisiejszej konferencji prasowej o Danny'ego Rose'a, odpowiedział: "Jeśli Genoa go zakontraktuje, to wierzę, że pozyskają dobrego zawodnika. My mamy Bena Daviesa i Ryana Sessegnona, więc tutaj byłoby mu ciężko. Przejście do Serie A byłoby dla niego dobre".

Anglik do obecnej kampanii przygotowywał się z drużyną U-23, a ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w Newcastle United. Wszystko więc wskazuje na to, że jego przygoda w Tottenhamie zbliża się ku końcowi. Ciekawą scenę mogliśmy zobaczyć w nowej części serialu o Spurs: "All or Nothing", gdzie Danny Rose miał pretensje do Jose Mourinho, że ten nie powiedział mu od razu o tym, że nie widzi go w swojej drużynie. Wówczas Anglik już wcześniej opuściłby Londyn.

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Adam Kowalski

Źródło:

Sky Sports


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI